כבוד לבעל

 בס"ד


חיי נישואין: היחסים בין בעל לאישתו  צריכות להיות בהדדיות של אהבה ונתינה והבנה ואירפנות אחת לשני 


אבל בנות חייל יקרות  אנחנו  הנשים   שצריכות  להתחיל וליזום את האהבה בנינו לבעלים שלנו 


"תעשי  אותו מלך הוא יעשה אותך מלכה".


הנה הסיבה: שני בני הזוג צריכים לכבד זה את זה באותה מידה כי אם חסר לך כבוד, סביר מאוד שתגלוש לוויכוחים קשים, מריבות וסביר יותר שתשתמש במילים פוגע


למה אנחנו צריכות לכבד את הבעל:


לעתים קרובות מדי, אנחנו שוכחים את "המין החזק" במערכת היחסים ובנישואים, ואנחנו מזלזלים בחשיבות של להראות להם כמה אנחנו מכבדים אותם. 


אז למה הכבוד שלך חשוב לבעלך? 


כשאתה מראה לבעלך כמה אתה מעריך אותו ומכבד את מה שהוא עושה או חושב, אתה מטעין את המצברים שלו, והוא מוכן לכבוש את העולם בידיעה שיש לך אותך לצידו. זה כאילו אתה נותן לו את הכנפיים לעשות כל מה ששניכם רוצים לעשות.


אם את רוצה לדעת איך לכבד את בעלך קצת יותר ואיך להראות כבוד לבעלך,  תמשיכי לקרוא ולמד דברים פשוטים שיכולים לתת לך עזרה בלכבד את בעלך על הצד הכי טוב ב"ה


 שאלי אותו איך הוא מרגיש

בעלים יכולים להיות מאוד ביישנים, והם מנסים לשים פנים אמיצות במחשבה שחשיפת  שפירושה שהם חלשים. 


תני  לו לדעת שהוא יכול לחלוק איתך הכל. נשים צריכות לכבד בעלים כי זה יכול לעשות אותם או לשבור אותם. תני לו לדעת שאתה האזור הבטוח שלו ושאתה אוהבת אותו ומכבדת אותו, ללא קשר לחולשותיו.


4. חייך לעתים קרובות יותר

חיוך הוא שפה אוניברסלית של אושר. שלח קצת אושר בדרכו של בעלך והראי לו   חיוך עם המחווה הפשוטה אך המשמעותית הזו. 


נשים רבות אומרות, "יש לי דרכים משלי לאהוב את בעלי", אבל כולם מרגישים טוב יותר כשהם רואים חיוך על פניו של אהובם, אז היו נדיבים בחיוכים ובמילים טובות.


5. תן לו להיות הבוס (פעם בכמה זמן)

רוב הגברים צריכים ביטחון שהם מספיק טובים, מספיק חזקים, מספיק חכמים. 


הראה כבוד לבעלך בכך שתאפשר לו להחליט לאן תלך לארוחת ערב או באיזה סרט תצפה. אולי אתה לא 100% במהיר ועצבני, אבל אם זה ישמח אותו, שתף אותו בחוויה הזו, הוא יעריך את זה. שאלי אותו איך הוא מרגישבחורים יכולים להיות מאוד ביישנים, והם מנסים לשים פנים אמיצות במחשבה שחשיפת הרגשות האמיתיים שלהם פירושה שהם חלשים. תן לו לדעת שהוא יכול לחלוק איתך הכל. נשים צריכות לכבד בעלים כי זה יכול לעשות אותם או לשבור אותם. תן לו לדעת שאתה האזור הבטוח שלו ושאתה אוהב אותו ומכבד אותו, ללא קשר לחולשותיו.


4. חייך לעתים קרובות יותר


חיוך הוא שפה אוניברסלית של אושר. שלח קצת אושר בדרכו של בעלך 

הראי לו אהבה

יחס חם ודאגה  נשים רבות אומרות, "יש לי דרכים משלי לאהוב את בעלי", אבל כולם מרגישים טוב יותר כשהם רואים חיוך על פניו של אהובם, אז היו נדיבים בחיוכים ובמילים טובות.

5. תני לו להיות הבוס (פעם בכמה זמן)

רוב הגברים צריכים ביטחון שהם מספיק טובים, מספיק חזקים, מספיק חכמים. 

הראה כבוד לבעלך בכך שתאפשרי לו להחליט לאן לללכת לארוחת ערב    אבל אם זה ישמח אותו, שתפי אותו בחוויה הזו, הוא יעריך את זה. בנות יקרוך ב"ה תיקראי ותישמי מה שכתוב ותיראי איך בעלך משיב לך את אותו הדבר "תעשי אותו מלך הוא יעשה אותך מלכה" ב"ה אמן

0 תגובות